« wróć...Międzynarodowy Tydzień "Professional Development" na Klaipėdos Valstybinė Kolegija

W dniach 15-19 kwietnia 2024 roku odbył się Międzynarodowy Tydzień "Professional Development" na Klaipėdos Valstybinė Kolegija. Wykładowcy nie tylko prowadzili ciekawe wykłady dla studentów, obejmujące także dziedzinę fizjoterapii, ale także mieli szansę uczestniczyć w różnorodnych seminariach, warsztatach oraz konferencjach.

Wielu wykładowców, w tym dr Justyna Rdzanek, opiekun kierunku Fizjoterapia w SAN Warszawa, prowadzili wykłady dla studentów Klaipėdos valstybinė kolegija / Higher Education Institution.

Jednym z głównych wydarzeń programu była Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Praktyczna pod hasłem "Sustainable Environmental Development: Innovative Technologies”, która odbyła się 18 kwietnia.

Międzynarodowy Tydzień "Professional Development" to nie tylko okazja do podniesienia kwalifikacji i wymiany wiedzy, ale także do budowania mostów edukacyjnych pomiędzy różnymi kulturami