« wróć...Stypendia wyjazdowe od Santander Universidades

Po dłuższej przerwie wracają wyjazdowe programy rozwojowe dla studentów i doktorantów od Santander Universidades. Tym razem mogą Państwo ubiegać się o wyjazd do Wielkiej Brytanii oraz do Hiszpanii. Bank kontynuuje też realizację programów w formie online.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i rozwoju.

Obecnie trwają nabory na programy wyjazdowe:

• Stypendium Santander | English Summer Experience 2023 – 100 miejsc na wyjazdowy kurs języka angielskiego na poziomach od B1 do C1 dla osób w wieku 18 – 30 lat. Uczestnicy spędzą 3 tygodnie na kampusie takich uczelni jak: Conventry University, University of East England i University of Sheffield. Stypendium pokrywa koszty czesnego, lotów oraz zakwaterowania.

Aplikuj do 30 stycznia 2023r. na: Więcej informacji

• Stypendium Santander | Young Leaders for Education – 60 miejsc na 5-cio dniowy pobyt w Hiszpanii i udział w Międzynarodowym Spotkaniu Rektorów w Walencji, które odbędzie się w maju 2023 r. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusji i zaprezentowania swojej wizji edukacji przyszłości na forum międzynarodowym. Dodatkowo 3 osoby otrzymają nagrodę 1 000 EURO. Stypendium pokryje koszty przelotu, zakwaterowania, wyżywienia oraz cykl szkoleń przygotowawczych.

Aplikuj do 10 grudnia br. na: Więcej informacji

Obecnie trwają nabory także na programy online:

• Stypendium Santander | Digital Business 2022 – 1 000 miejsc na siedmiotygodniowy program online, w którym uczestnicy będą mogli wybrać jeden z trzech dostępnych kursów: zarządzanie zespołem, marketing cyfrowy, innowacje w sektorze FinTech. Zajęcia są bezpłatne dla uczestników i odbywają się po angielsku, hiszpańsku i portugalsku.

Aplikuj do 16 stycznia 2023r. na: Więcej informacji

Więcej informacji o Stypendiach Santander znajduje się na stronie internetowej Santander Scholarships oraz na profilu na Facebooku.

Stypendia Santander

stypendia santander

Grupa Santander przeznaczyła ponad 2,1 mld euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 790 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: santander.universidades@santander.pl