SAN w rankingach

« wróć

12 czerwca ogłoszono Ranking „Perspektywy 2017”, w którym uwzględniono wszystkie niepubliczne uczelnie akademickie w Polsce. Społeczna Akademia Nauk zajęła 5. miejsce! Natomiast w Łodzi, gdzie SAN ma swoją główną siedzibę, już drugi rok z rzędu jesteśmy na 1. miejscu wśród uczelni niepublicznych!

To nie koniec rankingów, w których nasza Uczelnia znajduje się w ścisłej czołówce. SAN zajmuje 1. miejsce w kategorii „Innowacyjność” (w województwie łódzkim) oraz 5. miejsce w kategorii „Umiędzynarodowienie” wśród wszystkich uczelni w całej Polsce!

Jesteśmy również jedną z najczęściej wybieranych Uczelni niepublicznych w Polsce.

SAN posiada dwudziestoletnie doświadczenie w szkolnictwie wyższym. Zdobywamy certyfikaty i zajmujemy wysokie pozycje w rankingach, co potwierdza wysoki poziom naszej Uczelni oraz fakt, że nieustannie doskonalimy się z myślą o edukacyjnych potrzebach naszych przyszłych Studentów.