« wróć...Wyniki konkursu "Młody Medyk"

Młody Medyk - wyniki konkursu zorganizowanego przez Społeczną Akademię Nauk w Łodzi

Z ogromną radością pragniemy ogłosić wyniki konkursu „Młody Medyk”, który odbył się 19 marca w Łodzi. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy! Chcielibyśmy także wyrazić ogromną wdzięczność dla dyrektorów szkół, których zaangażowanie w rozwój talentów uczniów jest nieocenione.

I miejsce: Pan S.Sz.­­ – 61,5 pkt

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie, numer miejsca 236

II miejsce: Pan M. M. – 60 pkt

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, numer miejsca 141

III miejsce: Pan P.R. – 59 pkt

Klasyczne Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Stanisława Konarskiego w Skierniewicach, numer miejsca 53

IV miejsce: Pan K. G. – 58 pkt

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu, numer miejsca 188

V miejsce: Pani Z. Sz. – 54,5 pkt

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim, numer miejsca 225

VI miejsce: Pan M. G. – 54 pkt

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, numer miejsca 171

VII miejsce: Pani M. K. – 53,5 pkt

II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza w Łodzi, numer 227

VIII miejsce: Pani A. J. – 53 pkt

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, numer miejsca 19

IX miejsce: Pani K. P. – 52 pkt

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie Trybunalskim, numer miejsca 111

X miejsce: Pan M. M. – 51,5 pkt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, numer miejsca 74

Serdecznie zapraszamy zwycięzców konkursu na Galę obchodów 30-lecia Społecznej Akademii Nauk, która odbędzie się 24 kwietnia 2024 r. o godzinie 14:00 przy ul. Kilińskiego 98, podczas której uhonorujemy laureatów. Zapraszamy również przedstawicieli wyżej wymienionych szkół, aby dołączyli do naszej uroczystości i wspólnie świętowali sukces swoich uczniów.

Osoby spoza listy laureatów zainteresowane wynikami, zapraszamy do kontaktu pod adresem rektorat@san.edu.pl.

Dowiedz się więcej o konkursie "Młody Medyk": LINK